linkedin googleplus

Aktualności

Mobil Delvac™ Strong Traker: nowe konkurencje na Poznań Motor Show Truck

 >> więcej

Red Bull Racing i ExxonMobil

 >> więcej

GAZELE BIZNESU 2016

>> więcej

Mobil 1 FS 0W-40 i Mobil 1 FS x1 5W-50

 >> więcej

Europe Autumn 2016 Mobil Delvac 1 Promotion

 >> więcej

Nowy olej Mobil 1 ESP x2 0W20

 >> więcej

II miejsce w prestiżowym programie Circle of Excellence 2015

 >> więcej

Finał V Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników – poznaj najlepszych

 >> więcej

Czy wiesz że?

Nazwa Mobil, stworzona na bazie dwóch nazw firmowych: Mobilgas i Mobiloil, została oficjalnie użyta 15 czerwca 1934 roku.

Narzędzie doboru oleju

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego oleju lub szukasz odpowiedniego oleju dla Twojego samochodu osobowego, dostawczego czy ciężarowego, to narzędzie pomoże Ci znaleźć odpowiedni olej na podstawie podanych przez Ciebie danych.

Narzędzie doboru oleju Product Selector 2.0.

Dobierz Olej

Producent olejów Mobil 1™ wspiera przyszłych inżynierów

 

 

ExxonMobil i Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości zachęcają do studiowania na kierunkach ścisłych, których absolwenci są najbardziej poszukiwani na rynku pracy. 8 marca 

w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych Mobil 1 szuka przyszłych inżynierów w Warszawie odbył się krajowy finał II edycji programu Sci-Tech Challenge. Wygrali uczniowie z II Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie i to oni będą reprezentować nasz kraj podczas europejskiego finału programu ExxonMobil w Mediolanie.


Mobil 1 szuka przyszłych inżynierówW Polsce Sci-Tech Challenge dociera rocznie do około 800 uczniów, którzy wypełnili test internetowy poświęcony wykorzystaniu zasobów paliw i racjonalnemu gospodarowaniu energią. Podczas warszawskiego finału uczniowie projektowali szkołę przyszłości – najbardziej wydajną energetycznie i generującą minimalną ilość odpadów przy zachowaniu rentowności ekonomicznej w zakresie kosztów budowy oraz eksploatacji.

Licealiści zaskoczyli jury swoją kreatywnością. To wróży im dobry start na kolejnym etapie edukacji – mówi Ewa Jeżewska z ExxonMobil Poland, która była w gronie kilkunastu wolontariuszy prowadzących zajęcia w szkołach. Chcemy przekonać przyszłych studentów, że nauka na kierunkach technicznych, matematycznych i przyrodniczych daje nie tylko dobre perspektywy rozwoju kariery, ale jest po prostu ciekawa – dodaje.

ExxonMobil oraz Junior Achievement Young Enterprise (JA-YE) prowadzą program Sci-Tech Challenge także w 8 innych krajach – Belgii, Francji, Holandii, Niemczech, Norwegii, Rosji, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech. Dotychczas brało w nim udział już 5400 uczniów. Koordynatorem projektu w Polsce jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

Sprawdź swoją wiedzę z zakresu wykorzystywania energii – rozwiąż test na stronie www.qualdesign.net/scitech-quiz/new/.

Więcej informacji o Programie: www.exxonmobil.com i www.scitech.ja-ye.org.

Linia