Aktualności

Wydajność układów hydraulicznych

Współczesny świat konkurencji wymusza na producentach maksymalne wykorzystanie możliwości swoich urządzeń. Nawet niewielki wzrost wydajności maszyn może oznaczać różnicę pomiędzy zy...>> więcej

Nowa seria olejów hydraulicznych Mobil DTE 20 Ultra

Nowa seria olejów hydraulicznych Mobil DTE 20 Ultra
o wydłużonej trwałości eksploatacyjnej
>> więcej

Dobry serwis olejowy przyciąga klientów

Dobry serwis olejowy przyciąga klientów
PAPIS AUTO Serwis o udziale w programie Mobil 1™ Workshop>> więcej

Turbosprężarka czy sprężarka mechaniczna

Turbosprężarka czy sprężarka mechaniczna?>> więcej

ExxonMobil

Czy wiesz że?

W 1910 roku Mobil dostarczył swój olej Barneyowi Oldfieldowi, który ustanowił rekord prędkości -131,72 mil/h w wyścigu na torze Daytona Beach.

Narzędzie doboru oleju

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego oleju lub szukasz odpowiedniego oleju dla Twojego samochodu osobowego, dostawczego czy ciężarowego, to narzędzie pomoże Ci znaleźć odpowiedni olej na podstawie podanych przez Ciebie danych.

Narzędzie doboru produktów Mobil do silnika gazowego

Narzędzie doboru oleju Product Selector

Dobierz właściwy olej do samochodu osobowego i dostawczego

Dobierz olej do pojazdu ciężarowego lub maszyny roboczej

Dobry serwis olejowy przyciąga klientów

Dobry serwis olejowy przyciąga klientów
PAPIS AUTO Serwis o udziale w programie Mobil 1™ Workshop

Rozwój biznesu bez pomocy partnerów jest czasami trudny lub wręcz niemożliwy. Przekonuje się o tym wielu właścicieli warsztatów niezależnych. Dlatego warto zdobywać nowych klientów przy wsparciu znanej marki, która oferuje wysokiej jakości produkty i cieszy się dobrą opinią konsumentów. Przykład PAPIS AUTO Serwisu z Drzewicy - jednego z około 3000 uczestników programu Mobil 1 Workshop - pokazuje, że współpraca z renomowaną marką olejową ma sens i przynosi warsztatom realne korzyści.

Program Mobil 1™ Workshop zrzesza warsztaty z około 30 krajów w Europie. Jego uczestnicy otrzymują produkty i branding Mobil 1, ale również wsparcie techniczne, sprzedażowe i marketingowe. Dzięki takiej współpracy warsztat może podkreślić swoją obecność na rynku lokalnym, wzmocnić swoją wiedzę i przewagę konkurencyjną oraz skutecznie budować pozytywne skojarzenia u klientów, którym zależy na serwisowaniu auta z użyciem wysokiej jakości produktów.

Warsztat prowadzę od 2000 roku i od początku używam olejów i smarów Mobil 1. Do programu Mobil 1 Workshop zaprosił nas autoryzowany dystrybutor olejów i smarów ExxonMobil. Otrzymaliśmy materiały promocyjne, wielokrotnie uczestniczyliśmy w szkoleniach technicznych. Tak się składa, że Mobil jest wiodącą marką w naszym regionie, a wymiana oleju przy podniesionym aucie to doskonała okazja do sprawdzenia innych podzespołów w samochodzie” – mówi Stanisław Papis, właściciel warsztatu PAPIS AUTO Serwis oraz Stacji Kontroli Pojazdów w Drzewicy.

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W PROGRAMIE MOBIL 1 WORKSHOP

Powiązanie warsztatu z wiodącą marką – siła marki Mobil 1 pomaga
w promocji oraz podkreśla stosowanie wysokiej jakości produktów smarnych.

Wsparcie w zakresie oznakowania i marketingu – dzięki materiałom promocyjnym Mobil 1 Workshop pomaga dbać o atrakcyjny wygląd serwisu i przyciąga klientów.

Wiedza i wsparcie w zakresie standardów pracy – dzięki kompleksowej pomocy, obejmującej m.in. profesjonalne szkolenia
i rozwój umiejętności sprzedażowych,warsztat otrzymuje wszystkie narzędzia niezbędne do uzyskania eksperckiej wiedzy o serwisie olejowym i maksymalizacji zysków.

W ocenie uczestnika programu Mobil 1 Workshop wybór dobrego oleju rośnie na znaczeniu. „Dzisiaj łatwo znaleźć opinie o każdym produkcie w internecie, a klienci nie godzą się na wybór części i płynów eksploatacyjnych o wątpliwej jakości. W przypadku olejów Mobil relacja ceny do jakości jest na tyle atrakcyjna, że kierowcy sięgają po ten produkt i zgadzają się na jego użycie w swoim aucie. Większość naszych klientów pamięta o okresowych przeglądach i na olejach silnikowych oraz filtrach nie oszczędza” – dodaje.

Skontaktuj się z nami i dołącz do szybko rozwijającej się sieci warsztatów w Europie, tak samo jak PAPIS AUTO Serwis!

Linia